SIL15E-05W3V3-HJ Artesyn Embedded Power
sil15e_05_1229062680.pdf
Виробник: Artesyn Embedded Power
Description: DC DC CONVERTER 0.8-3.63V 55W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 3.0-5.5Vin 3.63V 15A Sngl-in-ln HorizMont.
Інші пропозиції SIL15E-05W3V3-HJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SIL15E-05W3V3-HJ SIL15E-05W3V3-HJ Виробник : Artesyn Embedded Technologies sil15e_05_1229062680.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 3.0-5.5Vin 3.63V 15A Sngl-in-ln HorizMont