SIM1-1503 HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
Виробник: HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 300mA; Vout 3V; 1kV; Vin 15V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-1503S UISW1-1503s
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 300mA; Vout 3V; 1kV; Vin 15V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-1503S UISW1-1503s, кількість в упаковці: 5 шт.