SIM1-1505 HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
Виробник: HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 200mA; Vout 5V; 1kV; Vin 15V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-1505S UISW1-1505s
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 200mA; Vout 5V; 1kV; Vin 15V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-1505S UISW1-1505s, кількість в упаковці: 5 шт.