SIM1-2403 HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
Виробник: HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 300mA; Vout 3V; 1kV; Vin 24V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-2403S UISW1-2403s
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 300mA; Vout 3V; 1kV; Vin 24V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-2403S UISW1-2403s, кількість в упаковці: 5 шт.