SIM1-2405 HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
Виробник: HN ELECTRONIC COMPONENTS GMBH.
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 200mA; Vout 5V; 1kV; Vin 24V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-2405S UISW1-2405s
кількість в упаковці: 3 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 200mA; Vout 5V; 1kV; Vin 24V; -40°C~71°C; EFF 80%;   SIM1-2405S UISW1-2405s, кількість в упаковці: 3 шт.