SINUS1500/12V інвертор
SINUS1500/12V інвертор VOLT
SINUS 1500_12v.pdf
Код товару: 51480
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: VOLT
Опис: Чиста синусоїда
Напр. вхідна: 12 VDC
Напр. вихідна: 230 VAC @ 50 Hz
Потужність, W: 1000 W