SIP-4701-06-5361-B IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 5.36K Ohm 0.1% 1.08W ±50ppm/°C BUS Ceramic 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук