SIP-4768-01-6491-D IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 6.49K Ohm 0.5% 0.6W ±100ppm/°C SER Ceramic 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Написати відгук