SIP-4768-03-4301-B IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 4.3K Ohm 0.1% 0.6W ±25ppm/°C SER Ceramic 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Box
Написати відгук