SIP-4769-01-6652-D IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 66.5K Ohm 0.5% 0.6W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Написати відгук