SIP-4769-03-7151-B IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 7.15K Ohm 0.1% 0.6W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Написати відгук