SIP-4769-04-2001-B IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 2K Ohm 0.1% 0.6W ±300ppm/°C ISOL Ceramic 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Box
Написати відгук