SIP-4769-06-1802-G IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 18K Ohm 2% 0.6W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
Написати відгук