SIP-4781-06-4701-B
SIP-4781-06-4701-B IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 4.7K Ohm 0.1% 0.84W ±50ppm/°C BUS Ceramic 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
Написати відгук