SIP-4789-06-1402-J
SIP-4789-06-1402-J IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 14K Ohm 5% 0.8W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
Написати відгук