SIP-4789-06-5622-B
SIP-4789-06-5622-B IRC (TT electronics)
4700.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 56.2K Ohm 0.1% 0.8W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
Написати відгук