SIR433M920S046
SIR433M920S046 NextGen Components
SIR433M920S046.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 433.92MHz SAW Res. +/-30KHz 4P 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±30kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 433.92 MHz
Написати відгук
Description: 433.92MHz SAW Res. +/-30KHz 4P 5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±30kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 433.92 MHz.