SJ-43502PM
SJ-43502PM Same Sky (Formerly CUI Devices)
SJ-43502PM.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Packaging: Bulk
Features: Mounting Hardware
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT, Packaging: Bulk, Features: Mounting Hardware, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder Eyelet(s), Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Obsolete.