SJ3-35053D
SJ3-35053D Same Sky (Formerly CUI Devices)
sj3-3505x.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Packaging: Tray
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts
Internal Switch(s): Two Switches
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Insulation Color: Black
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
на замовлення 1038 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,, Packaging: Tray, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts, Internal Switch(s): Two Switches, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder Eyelet(s), Insulation Color: Black, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SJ3-35053D SJ3-35053D Виробник : Same Sky sj3-3505x.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 3 Conductors, 2 Switches
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SJ3-35053D SJ3-35053D Виробник : CUI Devices sj3_3505x-3473555.pdf Phone Connectors Audio Jack, 3.5mm, Through Hole, 3 Conductors, 2 Switches