Продукція > 3M (TC) > SJ4570-1-10
SJ4570-1-10
SJ4570-1-10 3M (TC)
3m-dual-lock-reclosable-fastener-sj4570.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: 3M SJ4570 DUAL LOCK LOW PROF
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Adhesive - Acrylic
Material: Polypropylene (PP)
Length: 10.000" (254.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Interlocking Stems
Width: 1.000" (25.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3M SJ4570 DUAL LOCK LOW PROF, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Adhesive - Acrylic, Material: Polypropylene (PP), Length: 10.000" (254.00mm), Shape: Rectangular, Type: Interlocking Stems, Width: 1.000" (25.40mm).