Продукція > 3M (TC) > SJ5616-4.5-10
SJ5616-4.5-10
SJ5616-4.5-10 3M (TC)
3m-bumpon-protective-products-resilient-rollstock-sj5600.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: 3M SJ5616 BUMPER PROTECTIVE
Packaging: Bulk
Color: Clear
Size / Dimension: 120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm)
Mounting Type: Adhesive, Acrylic
Material: Polyurethane
Shape: Rollstock - Customizable
Thickness: 0.062" (1.57mm) 1/16"
Type: Bumper
Form: Roll
Hardness: 73-78 Shore M
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3M SJ5616 BUMPER PROTECTIVE, Packaging: Bulk, Color: Clear, Size / Dimension: 120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm), Mounting Type: Adhesive, Acrylic, Material: Polyurethane, Shape: Rollstock - Customizable, Thickness: 0.062" (1.57mm) 1/16", Type: Bumper, Form: Roll, Hardness: 73-78 Shore M.