Продукція > 3M (TC) > SJ5808-4.5-5
SJ5808-4.5-5 3M (TC)
Bumpon%C3%A2%E2%80%9E%C2%A2%20Technical%20Datasheet.pdf
Color: Black
Size / Dimension: 60.00" L x 4.500" W (1524.00mm x 114.30mm)
Shape: Rollstock - Customizable
Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Type: Bumper
Hardness: 72 Shore M
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3M SJ5808 BUMPER PROTECTIVE, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 60.00" L x 4.500" W (1524.00mm x 114.30mm), Mounting Type: Adhesive, Rubber, Material: Polyurethane, Shape: Rollstock - Customizable, Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8", Type: Bumper, Hardness: 72 Shore M.