Продукція > 3M (TC) > SJ5832-4.5-1
SJ5832-4.5-1
SJ5832-4.5-1 3M (TC)
Bumpon%C3%A2%E2%80%9E%C2%A2%20Technical%20Datasheet.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: 3M SJ5832 BUMPER PROTECTIVE
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 1' L x 4.500" W (304.80mm x 114.30mm)
Mounting Type: Adhesive, Rubber
Material: Polyurethane
Shape: Rollstock - Customizable
Thickness: 0.031" (0.79mm)
Type: Bumper
Hardness: 72 Shore M
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3M SJ5832 BUMPER PROTECTIVE, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 1' L x 4.500" W (304.80mm x 114.30mm), Mounting Type: Adhesive, Rubber, Material: Polyurethane, Shape: Rollstock - Customizable, Thickness: 0.031" (0.79mm), Type: Bumper, Hardness: 72 Shore M.