Продукція > 3M (TC) > SJ5832-4.5-10
SJ5832-4.5-10
SJ5832-4.5-10 3M (TC)
3m-bumpon-protective-products-resilient-rollstock-opaque.pdf
Color: Black
Size / Dimension: 120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm)
Shape: Rollstock - Customizable
Thickness: 0.031" (0.79mm)
Type: Bumper
Hardness: 72 Shore M
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3M SJ5832 BUMPER PROTECTIVE, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm), Mounting Type: Adhesive, Rubber, Material: Polyurethane, Shape: Rollstock - Customizable, Thickness: 0.031" (0.79mm), Type: Bumper, Hardness: 72 Shore M.