Продукція > SEMIKRON DANFOSS > SK25UT16P 24920211
SK25UT16P 24920211 SEMIKRON DANFOSS
SK25UT16p.pdf
Виробник: SEMIKRON DANFOSS
Category: Thyristor modules
Description: Module: thyristor; opposing x3; 1.6kV; 31A; SEMITOP3; Ufmax: 1.26V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Thyristor modules, Description: Module: thyristor; opposing x3; 1.6kV; 31A; SEMITOP3; Ufmax: 1.26V.