SKBPC35-12
SKBPC35-12 Guerte
SKBPC3512specification.pdf
Код товару: 45328
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: D-34A (D-63, MB, SKBPC)
Uзвор, V: 1200 V
I пр, A: 35 A
Тип діодного моста: Трифазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 400 A
у наявності 9 шт:
2 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MT3516G
+1
MT3516G
Код товару: 206845
Виробник : Guerte MT3508-16G.pdf Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 35 A
Тип діодного моста: Трифазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 400 A
у наявності: 48 шт
41 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Ціна
SKBPC3512 SKBPC3512 Виробник : Yangjie Technology Description: SKBPC 1200V 35.0A Diodes Bridg