SKE15A-15
SKE15A-15 MEAN WELL
SKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 15W 9-18Vin 15Vout
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE15A-15 SKE15A-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV