SKE15B-15
SKE15B-15 MEAN WELL USA Inc.
SKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Features: OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SKE15B-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE15B-15 SKE15B-15 Виробник : MEAN WELL SKE15-SPEC.PDF Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-36Vin 15Vout