SKE15B-27 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 37V 15W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, EAC, FCC, UKCA
Current - Output (Max): 556mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 37V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 37V 15W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, EAC, FCC, UKCA, Current - Output (Max): 556mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 37V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.