SKF 16B-230-01
SKF 16B-230-01 SEMIKRON DANFOSS
Виробник: SEMIKRON DANFOSS
Category: AC230V Fans
Description: Fan: AC; blower; 230VAC; Ø76x182.5mm; 610m3/h; 58dBA; ball
Type of fan: AC
Kind of fan: blower
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: Ø76x182.5mm
Power consumption: 170W
Fan efficiency: 610m3/h
Noise level: 58dBA
Kind of Bearing: ball
Frequency: 50Hz
Kind of motor: 1-phase
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: AC230V Fans, Description: Fan: AC; blower; 230VAC; Ø76x182.5mm; 610m3/h; 58dBA; ball, Type of fan: AC, Kind of fan: blower, Supply voltage: 230V AC, Fan dimensions: Ø76x182.5mm, Power consumption: 170W, Fan efficiency: 610m3/h, Noise level: 58dBA, Kind of Bearing: ball, Frequency: 50Hz, Kind of motor: 1-phase.