Продукція > SEMIKRON DANFOSS > SKIIP 13AC126V20 25231210
SKIIP 13AC126V20 25231210 SEMIKRON DANFOSS
SKIIP13AC126V20.pdf SEMIKRON_Product_Variants.pdf
Виробник: SEMIKRON DANFOSS
Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; transistor/transistor; Urmax: 1.2kV; Ic: 25A; P: 7.5kW
Type of semiconductor module: IGBT
Semiconductor structure: transistor/transistor
Topology: IGBT three-phase bridge OE output; thermistor
Max. off-state voltage: 1.2kV
Collector current: 25A
Case: MiniSKiiP® 1
Application: for UPS; Inverter; photovoltaics
Electrical mounting: Press-Fit
Gate-emitter voltage: ±20V
Pulsed collector current: 50A
Mechanical mounting: screw
Power: 7.5kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; transistor/transistor; Urmax: 1.2kV; Ic: 25A; P: 7.5kW, Type of semiconductor module: IGBT, Semiconductor structure: transistor/transistor, Topology: IGBT three-phase bridge OE output; thermistor, Max. off-state voltage: 1.2kV, Collector current: 25A, Case: MiniSKiiP® 1, Application: for UPS; Inverter; photovoltaics, Electrical mounting: Press-Fit, Gate-emitter voltage: ±20V, Pulsed collector current: 50A, Mechanical mounting: screw, Power: 7.5kW.