Продукція > SEMIKRON DANFOSS > SKIM301TMLI12E4B 23918960
SKIM301TMLI12E4B 23918960 SEMIKRON DANFOSS
SKiM301TMLI12E4B.pdf
Виробник: SEMIKRON DANFOSS
Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; transistor/transistor; 3-level inverter TNPC
Type of semiconductor module: IGBT
Semiconductor structure: transistor/transistor
Topology: 3-level inverter TNPC; NTC thermistor
Max. off-state voltage: 1.2kV
Collector current: 300A
Case: SKiM4
Application: for UPS; Inverter; photovoltaics
Electrical mounting: screw
Gate-emitter voltage: ±20V
Pulsed collector current: 900A
Mechanical mounting: screw
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; transistor/transistor; 3-level inverter TNPC, Type of semiconductor module: IGBT, Semiconductor structure: transistor/transistor, Topology: 3-level inverter TNPC; NTC thermistor, Max. off-state voltage: 1.2kV, Collector current: 300A, Case: SKiM4, Application: for UPS; Inverter; photovoltaics, Electrical mounting: screw, Gate-emitter voltage: ±20V, Pulsed collector current: 900A, Mechanical mounting: screw.