Продукція > SEMIKRON DANFOSS > SKM200MLI066TAT 21917820
SKM200MLI066TAT 21917820 SEMIKRON DANFOSS
SKM200MLI066TAT.pdf
Виробник: SEMIKRON DANFOSS
Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; diode/transistor; Urmax: 650V; Ic: 200A; SEMITRANS5
Type of semiconductor module: IGBT
Semiconductor structure: diode/transistor
Topology: NTC thermistor; three-level inverter; single-phase
Max. off-state voltage: 650V
Collector current: 200A
Case: SEMITRANS5
Application: for UPS; Inverter; photovoltaics
Electrical mounting: FASTON connectors; screw
Gate-emitter voltage: ±20V
Pulsed collector current: 400A
Mechanical mounting: screw
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; diode/transistor; Urmax: 650V; Ic: 200A; SEMITRANS5, Type of semiconductor module: IGBT, Semiconductor structure: diode/transistor, Topology: NTC thermistor; three-level inverter; single-phase, Max. off-state voltage: 650V, Collector current: 200A, Case: SEMITRANS5, Application: for UPS; Inverter; photovoltaics, Electrical mounting: FASTON connectors; screw, Gate-emitter voltage: ±20V, Pulsed collector current: 400A, Mechanical mounting: screw.