SL071A821JAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL071A821JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL071A821JAB SL071A821JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm