SL075C103KAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF X7R 10 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL075C103KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL075C103KAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% X7R
товару немає в наявності
SL075C103KAB SL075C103KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF X7R 10 % 2.54 mm