SL085R003A
SL085R003A Vishay / Ametherm
Виробник: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 5R 20% 3A 8MM A
Написати відгук
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 5Ω; ±20%; THT; Pitch: 5.1mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 5Ω, Maximum current: 3A, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 5.1mm.
Інші пропозиції SL085R003A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL085R003A Виробник : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 5Ω; ±20%; THT; Pitch: 5.1mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance:
Maximum current: 3A
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5.1mm