SL1TTE122J
SL1TTE122J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 1.2K Ohm 5% 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук