SL1TTE12R0D
SL1TTE12R0D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 12 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук