SL1TTE1301D
SL1TTE1301D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 1.3K Ohm 0.5% 100ppm
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук