SL1TTE182J
SL1TTE182J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 1.8K Ohm 5% 100ppm
на замовлення 900 шт:
термін постачання 117-126 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук