SL1TTE1R80F
SL1TTE1R80F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 1.8 Ohm 1% 100ppm
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук