SL1TTE242J
SL1TTE242J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 2.4K Ohm 5% 100ppm
Написати відгук