SL1TTE362J
SL1TTE362J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 3.6K Ohm 5% 100ppm
на замовлення 998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук