SL1TTE5601F
SL1TTE5601F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 5.6K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук