SL1TTE5R60D
SL1TTE5R60D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 5.6 Ohm 0.5% 100ppm
на замовлення 695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук