SL1TTE7502F
SL1TTE7502F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 75K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук