SL1TTE8R20D
SL1TTE8R20D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 8.2 Ohm 0.5% 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук