SL1TTE915J
SL1TTE915J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 9.1M Ohm 5% 100ppm
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук