SL1TTER240D
SL1TTER240D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.24 Ohm 0.5% 100ppm
на замовлення 376 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук