SL201A122JAB
SL201A122JAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0012uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A122JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A122JAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 5% C0G
товару немає в наявності
SL201A122JAB SL201A122JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm